середа, 22 травня 2013 р.

Юні обирають ПрофіСтарт


22 травня відбувся підсумок І етапу проекту обласного інноваційного проекту «Пhофістарт» у залі музично-драматичного театру ім.Миколи Куліша. Протягом року 200 учасників 8-х класів знайомились з професіями актуальними на ринку праці свого району. З учасниками команд працювали представники районних бібліотек та центрів зайнятості. Роботу по проекту координували Херсонська обласна бібліотека для дітей та Херсонський обласний центр зайнятості.

Директор ХОЦЗ (Херсонського обласного центру зайнятості) Євген Єрашов
 дивиться альбоми учасників

7 команд вийшли до фіналу І етапу: Великолепетиського, Великоолександрівського, Генічеського, Скадовського районів, а також міст Нова Каховка та Херсон (яку представляла команда з Комишан).
Журі оцінювали захист 5-топ професій за наступними критеріями: зміст і оформлення альбомів по проекту, сценічна презентація, створення навчально-тренінгові програми для дітей  (протягом навчального року діти освоювали ораторське мистецтво, відео- та фотозйомку, написання інформації на блог «Профістарту» /http://profistart.blogspot.com/, вміння працювати в програмі Power Point, створення відео презентацій). Модератором веб-проекту «Профістарт» була Херсонська обласна бібліотека для дітей.

Директор Херсонської обласної бібліотеки для дітей Ганна Бардашевська 
вітає команду з Нової Каховки

З вітальним словом до учасників Херсонського обласного проекту зврнулись директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов, начальник управління культури облдержадміністрації Ірина Корольова, депутат Херсонської обласної ради Артем Кияновський, директор Херсонської обласної бібліотеки для дітей Ганна Бардашевська.

Переможцями визнано:

1.    Команда «АРТ» Великоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 (представляла Великоолександрівський район):


2.    Команда «Профі» Комишанської школи № 26 (представляла м. Херсон):


3.    Команда «Нове покоління» навчально-виховного комплексу № 4 міста Нова Каховка:Найкращі альбоми, за оцінками журі, представили команди  з Горностаївки, Голої Пристані, Чаплинки, Нової Каховки, Херсону:
У конкурсі організації та презентації навчально-тренінгових програм для учасників проекту «ПрофіСтарт» перемогу здобули колективи Білозерської, Каховської районних та Новокаховської міської бібліотек для дітей. Але головний приз дістався усім командам-фіналістам: їх чекає поїздка до "Зелених хуторів Таврії", про яку оголосив директор обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов.


Наступний етап трирічного проекту «Профістарт» триватиме з нового навчального року 2013-2014. Завданням для учасників буде створення медіа-проекту «Професія, яку я обираю».
   
Підготувала Оксана Гунько

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік