вівторок, 27 серпня 2013 р.

Першого вересня - гайда до бібліотеки!

1 вересня – не лише перший шкільний день, а ще й старт нового бібліотечного сезону. Тож до Дня Знань Херсонська обласна бібліотека для дітей підготувала спеціальну програму.

О 10 годині запрошуємо першокласників на лялькову виставу «З вересневої пори всі ми стали школярі» до молодшого відділу. Тут  бібліотекарі не лише привітають першокласників зі святом першого у їхньому житті шкільного дзвінка, а й здивують цікавими сюрпризами.
У учнів 5-9-х класів є можливість розширити коло читання, ознайомившись із новинками-бестселерами під час огляду-реклами «З новою книгою – у новий навчальний рік» у секторі абонемента, а відчути себе справжнім краєзнавцем можна буде цього дня у відділі естетичного виховання, ставши учасником арт-години «Мистецтво бути Херсонцем». 1-го вересня прихильники новітніх технологій можуть взяти участь у віртуальному квесті «Місто на Дніпровій хвилі» у Інтернет-центрі нашої бібліотеки. А шанувальникам екранних мистецтв ми цього святкового дня запропонуємо перегляд нових мультфільмів та кінофільмів в медіа-центрі бібліотеки. І, звичайно ж, як завжди завзяті читачі зможуть просто взяти книжки та журнали для читання вдома. Доки шкільних завдань ще не так багато, можна встигнути насолодитись захоплюючими пригодами, розгадати карколомні детективні загадки чи, зрештою, надолужити прогаяне в позакласному читанні.
Шановні батьки, цього дня у вас є можливість цікаво та змістовно провести свято разом з вашими дітьми у бібліотеці.
І, до речі, саме 1 вересня наша бібліотека повертається до звичного режиму і відтепер працюватиме для усіх своїх відвідувачів не лише в буденні дні, а і кожної неділі. Тож чекаємо на Вас 1 вересня у обласній дитячій бібліотеці. 
Якщо збираєтесь до нас уперше – то ми на вулиці Червоностудентській, 21  :) 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.