понеділок, 2 грудня 2013 р.

Майстерня дитячого читання 1 грудня відбулося чергове засідання клубу «Читай-компанія мандрує» на тему «Моя улюблена казка». Юні читачі мали змогу не лише продемонструвати твір, який їм до вподоби, а й брати активну участь у чарівній подорожі, під час якої кожен з них був своєрідним «провідником».

Разом з бібліотекарем діти шукали на полицях свої улюблені казки, щоб зачитати найкращі епізоди. У перервах між читанням малечі були запропоновані різні конкурси. Учасники відгадували казки за уривками.

В конкурсі «Хто швидше?» дві команди додавали на картинку у правильній послідовності її героїв і називали, з якої вони казки. 


За допомогою загадок в завданні «Впізнай героя» читачі відгадували відомих персонажів українських народних та літературних казок.
В торбинці загублених речей діти знайшли предмети та визначили їх власників з різних казок.

Конкурс «Безвідривне читання» перевірив учасників засідання на кмітливість та спостережливість. 

В останньому завданні «Впізнай казку» учасники та їх батьки відгадували назви творів за допомогою певного набору геометричних фігур.

Отже, на засіданні клубу юні читачі та їх батьки не лише згадали найкращі епізоди улюблених казок, а й весело та корисно провели час .


Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.