понеділок, 30 грудня 2013 р.

Лист дітям-читачам

Дорогі діти!

Мандруючи просторами нашої країни, 29 грудня я завітав до Херсонської обласної бібліотеки для дітей на свято «Новорічні пригоди».

У новорічний хоровод казкові герої, учасники театру-студії «Чеширський кіт», зібрали всіх своїх друзів, дітей з різних клубів бібліотеки.

Я та моя онука Снігуронька, яка є читачкою вашої бібліотеки, із задоволенням слухали виступи дітей. Вони декламували вірші, співали пісні, загадували загадки, а ще грали в ігри. Нам дуже сподобалася гра про зимові розваги.

Всі учасники новорічного дійства – справжні артисти, вони багато читають, знають та вміють. Тому наступного року я прийду до вас, любі діти,знову. Щиро вітаю всіх з Новим 2014 роком! Бажаю бути допитливими, розумними та здоровими.

Дід Мороз

1 коментар:

  1. Напередодні новорічних та Різдвяних свят прийміть наші сердечні вітання і найкращі побажання! Від усієї душі зичимо Вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра і радості, вірних друзів та вдячних читачів. Нехай Новий 2014 рік принесе достаток і добробут вашим сім’ям та здійснення найзаповітніших надій та прагнень. З повагою блог ТВОРЧА СТЕЖИНКА та колектив Житомирської обласної бібліотеки для дітей!

    ВідповістиВидалити

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.