пʼятниця, 4 липня 2014 р.

Журнальне інтелект-шоу!

3 липня у секторі періодичних видань було гаряче, адже там проходило інтелект-шоу "Про що розкаже "Колосок"?". Саме таку назву мав захід, який є частинкою програми літніх читань сектору "12 прем`єр літа" (журнальний карнавал) Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки.

Нагадуємо вам, що кожен четвер сектор періодичних видань проводить журнальні прем’єри для того, аби познайомити своїх читачів з найцікавішими журналами та їх різноманітними рубриками.

Цього разу, як ви вже здогадались, відбулося знайомство з науково-популярним природничим журналом "Колосок". Це чудове друковане видання засноване ще в 2006 році. Його називають країною розумників та розумниць, адже на його сторінках ви знайдете інформацію, яка дійсно розширить ваші знання. Саме тому для знайомства з цим журналом ми обрали формат інтелект-шоу.
Та перед грою наші читачі мали змогу познайомитись із братом-близнюком журналу "Колосок". Здогадуєтесь, як таке можливо? Виявляється у нашого журналу є Інтернет-адреса, за якою можна потрапити на сайт журналу та почитати там будь-який номер он-лайн.

Саме на цьому сайті є інтелект-шоу, яке ми запропонували нашим читачам. Під час гри, учасники самі обирали, хто буде відповідати на запитання, кидаючи один одному кубик, а якщо хтось не знав відповіді, то міг отримати допомогу залу. Та якщо і інші учасники не знали відповідь, бібліотекар підказував номер і рік журналу, де можна було знайти відповідь на складне запитання.Отож, після закінчення гри кожен його учасник дійсно став хоч трошки, але розумнішим!

Чекаємо усіх бажаючих на наступній прем’єрі!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.