пʼятниця, 22 серпня 2014 р.

Святковий настрій від Іллі Фролова

Відділ естетичного виховання Херсонської обласної бібліотеки для дітей як завжди шукає таланти. Тож, сьогодні ми хочемо познайомити вас з майстром-чарівником Фроловим Іллєю, який за допомогою паперу та клею творить справжні дива, а назва цим незвичайним виробам - піньята. 

Як написано у Вікіпедії, "Пінья́та (ісп. piñata від італ. pignatta — «пічний горщик») — назва традиційної іграшки з пап'є-маше наповнена солодощами, цукерками, фруктами, що спершу використовувалась на католицькому святі посадас (дев'ятеденне свято перед Різдвом) та в першу неділю Великого посту, в основному в Латинській Америці і самої гри — розбивання іграшки. Згодом гра стала настільки популярною, що діти грають у неї на днях народження та інших святах".

Ілля трішки розповів нам про себе. Отож, познайомтеся: Фролов Ілля Ростиславович,
9 років. Навчається в гімназії №3 ім. Заботіна. Займається музикою (флейта). Улюблені заняття: малювання, танці (хіп-хоп), полюбляє кросворди, ребуси, читання цікавих книжок, грати в комп'ютерні ігри, кататися на велосипеді, грати та спілкуватися з друзями. А також Іллі дуже подобається робити що-небудь своїми руками, особливо - піньяти!

А ось і вони!


Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.