вівторок, 28 жовтня 2014 р.

Читальна зала перетворилась на музей!

28 жовтня український народ відзначає 70-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників. Полум’я війни опалило Україну найбільше з усіх тодішніх республік СРСР. Для неї війна обернулася національною трагедією, що поглинула мільйони людських життів, перетворила на згарища й руїни міста і села, завдала величезної шкоди науці й культурі.

Хоч відтоді минуло сім десятків років, події Великої Вітчизняної залишаються в пам’яті народній, не вгасає інтерес до них науковців, військовиків, молоді, музейних працівників.В цей день читальна зала перетворилась на музей, тому що разом із своїми унікальними експонатами завітав директор музею бойової слави Торопов Володимир Анатолійович.

До його колекції увійшли предмети солдатського побуту: фляги, казанки, каски, військова форма, лампа, зроблена із снаряда та запальничка із патрона.
Учні обласного інтернату ім.Т.Г.Шевченка, які завітали на цей пам'ятний захід, вперше у своєму житті змогли побачити фотоапарати та відеокамери, з якими працювали журналісти в екстремальних умовах війни.Найцінніші речі музею – американський телефон, справний патефон та нагороди, які отримували бійці радянської армії.

Завдяки таким подвижникам, як Торопов Володимир Анатолійович, пам'ять про героїв війни буде жити вічно!!!


Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.