пʼятниця, 12 грудня 2014 р.

Дискусійний КіноКлуб

11 грудня в Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки розпочалася робота дискусійного КіноКлубу в медіа-центрі.

Учасники клубу, учні ЗОШ№ 44, мали можливість переглянути документальне кіно «Ліза, йди додому!». Фільм для перегляду був наданий мандрівним міжнародним фестивалем документального кіно про права людини "Docudays UA", що триває в Херсоні.Стрічка литовського режисера Оксани Бурої розповідає про маленьку Лізу, яка постійно кудись тікає. Її життя похмуре й жорстоке, тому вона шукає прихистку в природі, де в неї "свій" світ – там панують ігри, музика й магія.За словами учасників клубу, найбільш приголомшливим у цьому фільмі є те, що він дозволяє усвідомити жах ситуації, але не піддатися темряві гнітючих подій на екрані. У стрічці немає спроб подати якийсь соціологічний зріз – це радше результат бажання якомога правдивіше зафіксувати дорослий світ крізь незіпсованість дитячого сприйняття. Адже на прикладі документального кіно є чого повчитися, над чим задуматися і, можливо, винести уроки з того, що ми побачимо. 


Медіа-центр запрошує всіх бажаючих приєднатися до дискусійного КіноКлубу. Це буде перегляд і обговорення найкращих зразків  кіноіндустрії різних країн, різних епох, різних культур та течій.

Чекаємо на вас!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.