вівторок, 25 серпня 2015 р.

Гайда на бібліошопінг!

Читачі сектору абонемента, які  влітку були підключені до «Літературного роумінгу», цього тижня мали змогу поповнити свою домашню бібліотеку чудовими художніми творами з «Книжкового кіоску»:

Вінніченко Ганна, учениця 5-А кл. гімназії №6, придбала омріяну історію від Корнелії Функе «Іграїна безстрашна», і все завдяки незвичайним малюнкам-ілюстраціям на прочитані книги. 
Дубінін Максим, учень 6-А кл. ЗНЗ № 53, свої цікаві поробки завжди супроводжував письмовими відгуками до улюблених творів, за що й «заробив» 40 БІВів. Історія про Персі Джексона від Ріка Ріордана стала гідного нагородою для читача. «Аліса в Країні Див»  потрапила до старанної та сором’язливої Вероніки Гоги, учениця 6-А кл. гімназії № 20. Рекордсменка селфі з прочитаними книгами, Абрамова Аня, учениця 7-Б кл. гімназії №30, спромоглася за свій креативний підхід до читання  «купити» 3 книги із серії «Суперники» Крістіана Тільмана. Вітаємо усіх з вдалими покупками!

Останній тиждень залишився для всіх учасників програми літніх читань «Канікули з книгою». Якщо ви маєте вдома заощаджену бібліотечну валюту (БІВи), або цікаві малюнки, поробки, селфі - швидше до нас!
Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.