пʼятниця, 9 жовтня 2015 р.

Переможців турніру у місті Херсон визначено!

8 жовтня 2015 року на базі навчальних закладів міста:

Херсонської гімназії №1 Херсонської міської ради (Комсомольський район);
Херсонської гімназії №6 Херсонської міської ради (Суворовський район);
Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступеня №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради (Дніпровський район)

пройшов другий (районний) тур обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини», у якому взяли участь переможці І туру змагань.

У місті організатором турніру «Ігри патріотів Херсонщини» є управління освіти Херсонської міської ради.До участі в турнірі залучені учні 4-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів – читачі шкільних бібліотек.

І тур проходив з 20 березня до 30 вересня безпосередньо в бібліотеках загальноосвітніх навчальних закладів міста. Змагання серед учасників проводилися за картами-іграми певної краєзнавчої тематики, створеними для обласного турніру працівниками Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки:

- для учнів 4-5 класів - «У пошуках знайомих незнайомців» (тваринний світ Херсонщини), «Зелене диво Херсонщини» (рослинний світ рідного краю);

- для учнів 6-7 класів – «Херсонські ерудит-мандри» (пам’ятники та пам’ятні місця, топоніміка краю), «Лицарі Таврійського краю» (козацька доба в історії Херсонщини);

- для учнів 8-9 класів – «Літературний круїз» (письменники Херсонщини), «Етнічний калейдоскоп Херсонщини».

За результатами тестування у ІІ турі компетентне журі турніру визначило кращих знавців нашого краю – юних патріотів Херсонщини, які здобули право в листопаді 2015 р. брати участь у іграх обласного фіналу.

Ними стали:

У Комсомольському районі:

Молодша вікова категорія: Крохмаль Марія, учениця 5 класу, ЗНЗ № 14.
Середня вікова категорія: Стецюк Андрій, учень 6 класу,ЗНЗ № 57.
Старша вікова категорія: Третьяков Олег, учень 9 класу, ЗНЗ № 47.У Суворовському районі:

Молодша вікова категорія: Гончаренко Анастасія, учениця 5 класу, НВК №56.
Середня вікова категорія: Майдебура Петро, учень 7 класу, НВК № 56.
Старша вікова категорія: Цимбал Марія, учениця 10 класу, Гімназія № 20У Дніпровському районі:

Молодша вікова категорія: Гудименко Владислава, учень 5 класу, ЗНЗ № 39
Середня вікова категорія: Осуковський Олексій, учень 6 класу, ЗНЗ № 43
Старша вікова категорія: Новіков Михайло, учень 8 класу, ЗНЗ № 50Переможці нагороджені дипломами та пам’ятними подарунками від видавництва «Наддніпряночка». Саме це видавництво випустило одну з турнірних ігор – «У пошуках знайомих незнайомців» - як настільну гру для дітей молодшого шкільного віку.

Змагання юних краєзнавців-ерудитів супроводжувалось виступами творчих колективів шкіл, на базі яких проводились районні змагання турніру «Ігри патріотів Херсонщини».
Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.