середа, 2 березня 2016 р.

Журавлик і тисяча бажань

Читачі відділу естетичного виховання Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки відгукнулися на пропозицію Національної бібліотеки України для дітей долучитися до українсько-японського проекту «Мир на крилах». Цей проект покликаний нести надію на мир та обмін доброю волею між Україною та Японією, адже у цьому році ці країни вшановують пам’ять загиблих людей у катастрофах, пов’язаних зовсім не з мирним атомом:

- серпень 1945 року - були скинуті атомні бомби на японські міста Хіросіма та Нагасакі;

- квітень 1986 року – Чорнобильська трагедія. Україна;

- березень 2011 року - аварія на японській АЕС Фукусіма-1.Символом неприйняття війни, негативних наслідків атомних катастроф є сьогодні відомий усьому світові паперовий журавлик.

Діти дізналися трагічну історію японської дівчинки Садако Сасакі, яка вирішила зробити тисячу журавликів і її мрія здійснилася б - позбутися страшної невидимої хвороби.

Але дива не сталося…

І в пам’ять про подвиг цієї дівчинки у м.Хіросіма встановлено «Дитячий пам’ятник миру».Діти з усього світу надсилають до Японії дуже багато різнокольорових паперових журавлів.  Сьогодні паперовий журавлик приносить людям «Мир на крилах».Журавлики з Херсона відправилися з побажаннями миру, добра до Японії.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.