четвер, 23 червня 2016 р.

В цей день 75 років тому…

Дні бувають такими різними: одні – сонячні, спекотні, інші – дощові, похмурі. Таким самим буває і настрій. Але це літо! Тому радієш кожному дню. Радієш тому, що живеш, тому що навкруги природа квітне, тому що посмішки на обличчях!

І раптом, як чорна хмара, насуне спомин…

В цей день – 22 червня 75 років тому без попередження війни на територію нашої країни вороги почали кидати бомби, вбивати людей, спалювати будинки – нищити життя українців. Пройшло багато років. А як забути?...Читачі відділу естетичного виховання Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки під час години пам’яті «В цей день 75 років тому…» не тільки переглянули документальні фото, прослухали голосове повідомлення про початок війни, а й самостійно виготовили символ пам’яті – червоні маки.Діти тепер знають, що 22 червня – це день скорботи і вшанування пам'яті жертв війни.

Де ж на карті України, яка складається з окремих пазлів, розмістити червоні маки?Порадились і всі зголосились на те, що місце цим символічним квітам на території, де і сьогодні проливається кров та гинуть люди.

Ми пам’ятаємо…Ангеліна Вєтрова,
головний бібліотекар відділу естетичного виховання
Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.