понеділок, 11 липня 2016 р.

Бібліотека відкрита для друзів

8 липня в Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки було по-справжньому гаряче, і не лише тому, що на дворі спекотне літо, а ще й тому, що до нас завітали діти з літнього оздоровчого табору «Юнга».

У відділі Інтернет-послуг поціновувачі кіно побували на ігровому кіносеансі «Імперія кіно». Гра складалася з креативних рубрик: «Смайлики», «Звукові родзинки», «СтопКадр», «Дитинство в об’єктиві» і навіть «Дрес-код».

А для прихильників книг працівники відділу провели інтерактивну гру «Відкривай-ка, Відгадай-ка», під час якої діти відгадували улюблені казки за ілюстраціями.Відділ естетичного виховання та сектор періодики запросили дітей на майстер-клас з виготовлення квітів. На Купальські свята плетуть віночки, а ми вирішили зробити один великий віночок. Ось, який гарний він вийшов!
У читальній залі відбулися «Літні олімпійські ігри з інформатики» та літературні перегони «Увімкни бібліотеку».Сектор документів іноземними мовами влаштував для гостей лексичну вікторину «Джепарді».


З гарним настроєм та купою незабутніх вражень "юнги" поверталися до табору.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.