четвер, 6 жовтня 2016 р.

«Веселкові посиденьки. Хвилинки гарного настрою» Музично-розважальна програма до Міжнародного дня музики

Музика – це найвиразніша мова.
Мова, що може без жодного слова
Людям про радість і сум розказати,
Вміє картину без фарб малювати,
В світі усьому знайде слухача
Без словника і перекладача…
А уявіть, як розквітне чудово
Музика з барвами фарби і слова!
Зовсім недавно, 1 жовтня, в багатьох країнах світу відзначали Міжнародний день музики, який було затверджено Міжнародною музичною радою при ЮНЕСКО у 1973 році. У відділі естетичного виховання Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки також стало традицією відзначати це свято і вже не перший рік разом з нами його відзначають учні Херсонської дитячої музичної школи №1, які й цього року завітали до бібліотеки, щоб подарувати глядачам чудові музичні номери у власному виконанні.


Музичні посиденьки у бібліотеці відбулися 5 жовтня, глядачами свята стали учні 4-в класу Херсонського загальноосвітнього навчального закладу №57.


Захід пройшов у формі подорожі кольоровими нотками, на кожній зупинці гості бібліотеки мали виконати різні завдання – відгадати загадки, розв’язати ребус, згадати, хто з казкових героїв вміє грати на музичних інструментах, відгадати пісню та назвати виконавця, а також впізнати ім’я композитора.


Окрім цікавих завдань юні глядачі прослухали пісню та музичні композиції у виконанні талановитих учнів музичної школи №1.


Відділ естетичного виховання вітає всіх меломанів з Міжнародним днем музики!

P.S. Ідею проведення заходу ми придбали у ЦБС для дітей м. Ізмаїл на ярмарку інноваційних ідей 2016 року. Щиро дякуємо, колеги!

1 коментар:

  1. Дуже гарне свято!!! Молодці, що поєднуєте книгу і музику, та ще й вкладаєте душу в справу виховання дітей!

    ВідповістиВидалити

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.