четвер, 3 листопада 2016 р.

Особливі люди в бібліотечному просторі

У наш час досить актуальним є питання обслуговування людей з особливими потребами, залучення їх у суспільне життя, забезпечення їм вільного доступу до інформації, реалізації їх прав як на загальне обслуговування, так і надання окремих інформаційних послуг.

Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки відкрита для всіх бажаючих, а з осені цього року обслуговує і особливих дітей, їх ще називають діти «дощу». Заняття мають системний характер.

Цього разу діти потрапили до майстерні «Веселого павучка» на свято несподіванок та пригод – Хеловін. Тут вони познайомилися з традиціями свята, а також більше дізналися про комах, переглянувши фрагменти науково-популярних фільмів та мультфільм. А потім виготовили сувенір.
Ось такий павучок у нас вийшов.

А нещодавно до обласної дитячої книгозбірні також завітала група людей з обмеженими можливостями на чолі з головою громадської організації «Херсонське обласне товариство інвалідів» Табакіною Л.С.
Знайомство з бібліотекою, перегляд фільму, цікавий захід про наш край приємно вразив відвідувачів.Наша бібліотека відкрита для всіх!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.