пʼятниця, 20 січня 2017 р.

Духовна скарбниця народу

У новорічні свята збуваються мрії, відбуваються дива. А зустріч з книгою – це завжди дивовижні пригоди.

Справжнім новорічним подарунком для вихованців загальноосвітньої школи-інтернату ім.Т.Шевченка (учнів 4-х, 5-х, 6-класів) стало відвідування обласної книгозбірні. Тут на них чекали фольклорні посиденьки. Усну народну творчість ще називають фольклором, що в перекладі означає – народна мудрість.Фольклор є безцінною духовною скарбницею, багатством українського народу. Тому бібліотекарі відділу естетичного виховання Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки допомогли дітям ще раз доторкнутися до витоків народної мудрості, надбань наших пращурів.Українські народні казки, прислів’я, загадки, пісні, ігри – справжні скарби народної мудрості.

У найчарівніші дні у році – новорічні та різдвяні свята – співають колядки, щедрівки, гадають, ставлять театральні постановки та грають у зимові ігри. Все це і було на святі.
За гарні знання усної народної творчості діти отримали від бібліотеки дипломи та подарунки - книги і календарики.Завершилося відвідування бібліотеки на справжньому танцполі.Щасливі та радісні діти поверталися додому.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.