понеділок, 27 лютого 2017 р.

Майстер-клас для матусь

Для кожної людини весна – це відкриття нових можливостей.

А жінкам з приходом тепла дуже хочеться обновок, щоб підкреслювати свою красу. Чому ж не спробувати зробити прикрасу своїми руками?

У секторі періодичних видань Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки «Недільна школа батьків» запропонувала мамочкам юних читачів майстер-клас по виготовленню намиста.


Вже добре знайома майстриня Ольга Маляренко познайомила з мистецтвом мокрого валяння. Валяні прикраси, виготовлені Ольгою захоплюють і викликають бажання наслідувати.


Невелика кількість вовни, мильний розчин, посудина з теплою водою для полоскання, дві руки, увага і наполегливість – ось що необхідно для виготовлення вовняних кульок. Такі намистини можна робити будь-яких розмірів і кольорів. Все залежить від фантазії майстра.


Процес валяння заспокоює і спонукає до спілкування.

А використовувати кульки можна для виготовлення браслетів, намист, а також для прикраси одягу.Завжди приємно створювати щось своє, унікальне. Це красиве намисто виглядає, як гарна прикраса.

А ви коли-небудь робили намисто своїми руками? Ні? Тоді поспішайте на майстер-класи до Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.