понеділок, 21 серпня 2017 р.

Будь патріотом!

21 серпня в читальній залі Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки в рамках Міжрегіональної патріотичної естафети Херсон-Рівне-Херсон з нагоди відзначення 26 річниці незалежності України пройшла зустріч з херсонським письменником - членом Національної Спілки журналістів України, Національної спілки письменників України, дипломантом Міжнародного конкурсу ім. О.М.Толстого, лауреатом літературної премії ім. “Молодої гвардії” та премії ім. Бориса Лавреньова – Леонідом Володимировичем Марченко.Діти познайомились з творчістю нашого земляка та особливу увагу приділили бестселеру «Клятве остались верны».


Автор детально розповів як з'явився задум книги, присвяченої хлопцям-героями, котрі у підпіллі боролися з фашистськими завойониками, як збирав матеріали і спілкувався з єдиним уцілілим підпільником Семеном Тьомним.


Насамкінець читачі «засипали» письменника питаннями, на які Леонід Володимирович із задоволенням відповідав, а на завершення побажав дітям бути патріотами своєї вулиці, свого міста, своєї країни.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.