четвер, 31 серпня 2017 р.

Перший рік у бібліотеці!

31 серпня, в останній день літа, незвичайні читачі Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки разом з бібліотекарями відзначили перший рік з дня знайомства з книгозбірнею.


Саме наприкінці серпня минулого року бібліотека відкрила двері для дітей з розладами аутичного спектру та ласкаво прийняла до своєї великої читацької родини.Відео підготував Щукін Богдан – «незвичайний» читач бібліотеки)

Протягом року «зачаровані» діти щочетверга відвідували відділ естетичного виховання та сектор періодичних видань, де на них чекали цікаві майстер-класи, книги та журнали, нові звершення та кроки вперед.


Тож, з такої приємної нагоди, бібліотекарі відділу естетичного виховання для своїх «незвичайних» читачів підготували справжню святкову програму, з піснями, розвагами, солодощами та, звичайно, гостями, серед яких були працівники телерадіокомпанії «Скіфія» та найдобріших кіт у світі – Леопольд.
А ось такі сувенірі-сердечки з солоного тіста виготовили читачі на згадку про першу пам’ятну дату в дитячій книгозбірні.Цей рік був насичений відкриттями і позитивними емоціями, та все цікаве ще попереду…


Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.