пʼятниця, 20 жовтня 2017 р.

"Задзеркалля" з Оксаною Лущевською

Нова зустріч, як нова пригода! І це справді так, адже нова зустріч - це нові друзі та знайомства.

Медіаклуб «NaVi» Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки разом з читачами Львівської ЦБС для дітей та сучасною українською письменницею Оксаною Лущевською організували скайп зустріч під гаслом "Задзеркалля з Оксаною Лущевською".
Під час зустрічі обговорювалися актуальні для підлітків теми та проблеми, які висвітлюються у книжках письменниці. Виявилося, що багато з сюжетів книг є історіями з біографії письменниці, її спостереженнями та спогадами.

Допис від Оксани Лущевської на Фейсбуці: «Центральна дитяча бібліотека м. Львів - Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпровський Чайки! Створили мені настрій на весь день. Неймовірний та теплий досвід! Я вдячна за такі "скайпо-місточки". І дуже вдячна за таку увагу і таку підготовку!

Ми розмовляли про teenlit та YA - літературу для тінейджерів і підлітків. У фокусі були: "Інший дім", "Задзеркалля", "Чат для дівчат" та текст із книжки "Мама по скайпу".»Читачі залишилися у захваті від живого спілкування з письменницею і тепер з нетерпінням чекають на нові книжки.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.