пʼятниця, 13 жовтня 2017 р.

За волю, правду й майбуття!

До потрійного свята, яке 14 жовтня відзначають всі українці, співробітники читальної зали підготували і провели серію заходів патріотичної тематики.

Учні 5-6 класів розгадали історичні ребуси «Лицарі чи козаки?», а семикласники і восьмикласники стали учасниками патріотичного марафону «За волю, правду й майбуття!»Підлітки дізналися про захисників українських земель від давнини до сучасності. Зокрема, про традиції, побут, бойове мистецтво і звичаї українського козацтва, про те, що саме на терені Херсонщини біля 500-та років тому відбувся перший бій козаків, який вписано до анналів історії, що на наших рідних землях свого часу існувало дві січі: Кам'янска та Олешківська. А перевірили учні свої знання, розв’язавши низку ребусів.
Також була розкрита тема Збройних Сил України: їх склад, виникнення та розвиток, розказано про нещодавню реформу в армії, про вищі нагороди за визначні досягнення. Зацікавив підлітків той факт, що наразі чимала доля захисників Вітчизни (а саме – 8,5 %) – це жінки.

Таким чином, завдяки проведеним заходам, було засвідчено зв'язок поколінь давніх та сучасних захисників України.Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.