пʼятниця, 1 грудня 2017 р.

У «Кібершколі» - знайомство з творчістю Галини Малик

30 листопада 2017 року відбулося чергове заняття в рамках програми «Кібершколярики». Під час заходу учні 3-А класу школи №14 «завітали» в гості до міста Бердянськ, у якому народилася сучасна дитяча письменниця Галина Малик. А діставалися вони туди різними видами транспорту: автомобілем, потягом, літаком і, навіть, пароплавом.

Разом з героями трилогії про Алю хлопчики і дівчатка потрапили до казкової країни Недоладії, де на них чекало безліч цікавих, захоплюючих пригод, конкурсів і розваг.
  


Інтригу бібліотекар відділу обслуговування молодших школярів залишила, адже, чи поверниться Аля з країни Недоладії додому, юні читачі дізнаються, прочитавши книжку до кінця.Також через творчість Галини Малик сьогодні для кіберят відбулося знайомство з ескізом.

На черговому занятті "Його величність – ескіз" бібліотекар відділу мистецтв познайомила дітей з цією формою мистецтва. Діти дізналися, що будь-який малюнок починається з ескізу.

Разом розпізнавали портрети, натюрморти, пейзажі.
Дуже цікаві твори у Г. Малик, тому третьокласники вирішили намалювати ілюстрації до казки «Чому равлик ховається», яку щойно прослухали.


Ось і вийшла казка в малюнках.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.