пʼятниця, 15 грудня 2017 р.

Виховання доброти – завдання суспільства

У дитячому садочку № 82 м. Херсон відбулося незвичайне заняття, проведене не тільки для дітей старших груп, а й для їхніх батьків.

Бібліотекарі Херсонської обласної бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки показали дорослим, як засобами мистецтва можна розповісти дитині про особливих діток. Можливостей є багато - це література, мультфільми, кіно, театр і, звичайно ж, Інтернет.
З хвилюванням та слізьми на очах переглянули присутні розвиваючий мультфільм «Про Діму» та ролик «Світ позитиву».

Бібліотекарі продемонстрували як на прикладі художньої літератури, а це відомі дитячі твори – «Квітка-семицвітка», «Кривенька качечка», віршик А. Барто «Про Мишка» та багато інших, наочно показати дитині в чому полягає «особливість», що ми всі несхожі.

Для нас це гра, а для декого - це спосіб життя. І звичайно такі люди потребують допомоги оточуючих.Такі складні і водночас необхідні речі як співчуття та допомога ще потребують обережності. А виховання доброти у дітей – це справа кожного, суспільства.

Тож, подаруйте частинку свого серця і, можливо, хтось стане твоїм найкращим другом.Р.S. До речі, у цьому садочку впроваджується інклюзивне виховання і дана тема є актуальною.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.