вівторок, 23 січня 2018 р.

«Єдина духом Україна»

Двадцяте століття залишило нам у спадок вершинні події минулого, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності, потребуючи осмислення сконцентрованого в них історичного досвіду боротьби українства за свободу, незалежність, державність.
До таких подій належить 22 січня 1919 року - день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом - Днем Соборності.
Тож 22 січня 2018 року в День Соборності України до Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки в сектор медіа-центр на свято завітали учні 5-х класів ЗОШ№ 38. Дj їхньої уваги була представлена відеопанорама «Єдина духом Україна» - про важливі подіїї нашої держави на шляху до єдності та незалежності.


Сьогодні, на початку 3-го тисячоліття ідея соборності постала з новою нагальністю й силою. Абсолютна більшість нашого суспільства - попри всілякі партійні розбіжності, попри різне національне походження, конфесійний розбрат - здатна сприймати і розуміти цей запит часу саме так.


Об'єднання навколо ідеї державності - це практичний патріотизм, непохитна віра у свої спроможності, оберіг духовного статку нації. Як і далекого дев'ятнадцятого, недавнього дев'яностого, так і тепер, у 2018 році зводиться воєдино собор людських душ.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.