середа, 7 березня 2018 р.

Свято мами стукає в віконце

Хоча зима дуже вже не хоче відступати, але ж ми знаємо, відчуваємо і знаємо напевне, що весна вже ось-ось… Весна вже на підході! А з нею і свято всіх дівчат і жінок. А тому у ці дні людей об’єднує єдина думка: «Які квіти подарувати?»


Відвідувачі сектору періодики Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки не тільки навчились власноручно «вирощувати» тюльпани, а й познайомились з мовою квітів. Тепер, даруючи квіти, вони будуть пам’ятати їхню символіку: тюльпан – кохання, гордість; пролісок – ніжність, чистота, вірність; мімоза – сором’язливість; гіацинт – забава, смуток, а за кількістю пуп’янків на квітці «призначався» день зустрічі.


У творчій роботі завжди допомагають дитячі журнали «Умійко», «Котя», «Веселые идейки». А книга «Пізнай себе у квітці» розкрила таємниці характерів квітковим гороскопом.Для того, щоб виготовити подарунок своїм матусям, бабусям, сестричкам старалися учасники розвиваючого клубу «Пізнайко» та група «зачарованих» дітей.Враз «затюльпанило» у секторі періодики! А ми знаємо, що найкращий подарунок – це той, що зроблений власноруч. Адже в ньому часточка душі, тепла, любові…


Зі святом вас, любі жінки! Нехай кожен ваш день буде сонячним та радісним! І на вашу честь нехай щодня розквітають квіти!!!

Ангеліна Вєтрова, 
завідуюча сектором періодичних видань 
Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки 

1 коментар:

  1. Ткачева Ольга18 березня 2018 р. о 21:13

    Спасибо вам ,наши БИБЛИОТЕКАРИ,за подарки и за огромную любовь и заботу о детях

    ВідповістиВидалити

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.