пʼятниця, 23 березня 2018 р.

"У нас сьогодні свято - шануєм Букваря. Відкрив він нам дорогу до знань від А до Я"

Сьогодні на першокласників ЗНЗ №47 чекало традиційне шкільне свято, яке пройшло у стінах Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки - свято "Прощавай, Букварику". Це захід, де діти прощалися зі своїм першим і головним підручником – Буквариком.

Перед присутніми розгорнулося урочисте дійство. Казкова атмосфера, жарти, веселі пісні, якs не залишили байдужими нікого.Спочатку малеча, завдяки цікавим загадкам, довела бібліотекарю, що справді вивчила всі букви і вміє читати, а потім всі разом покликали найголовнішого та поважнішого гостя - Букваря.

«Букварик» випробовував майже кожного присутнього учня на «міцність». Маленькі розумники складали рюкзачки, писали слова носом, як славнозвісний казковий герой Буратіно, а під час гри "12 балів" виявили, хто ж насправді круглий відмінник.
Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом із першою вчителькою та батьками.Бажаємо їм успіхів, гарних оцінок та легкого підкорення нових вершин у навчанні.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.