четвер, 27 вересня 2018 р.

Подорожуємо Херсонським краєм

Для лідерів читання, які приїхали на Херсонщину з усіх куточків України,  другий день перебування у нашому краї був насичений подорожами. 
Перший екскурсійний маршрут протягнувся на схід, в найцікавіше місце нашого краю, одне із чудес України – до Асканії-Нова. 
Екскурсія дендропарком та зоопарком нікого не залишила байдужим. Адже це – абсолютно заповідна степова зона, територія, якої не торкався плуг. Наша південна перлина - єдина така на всю Європу. 
Екскурсоводи розповіли гостям про унікальну територію, де знаходиться Асканія-Нова – Великий Чапельський під. 
Особливо діти цікавилися історією створення зоопарку. Їм повідали багато легенд, пов’язаних з екзотичними мешканцями, які проживають там в умовах, максимально наближених до природних, якот, наприклад, дикі копитні, привезені до Асканії-Нова з різних континентів. 
До речі, наші гості мали змогу навіть деяких із тварин погодувати. 

   
***
Наступним екскурсійним маршрутом було селище Чаплинка, батьківщина Миколи Куліша. У школі, що зберігає пам'ять про цього видатного українського драматурга, лідерів читання радо зустріли педагоги, творчі учнівські колективи, які створили справжню атмосферу свята. 
Юні актори літературно-театральної студії «Кулішева криниця» показали гостям фрагменти вистав та розповіли про життєвий і творчий шлях Миколи Гуровича. 
Їдучи селищем, гості побачили пам’ятний знак, який нагадує сучасному поколінню про те, що на цьому місці стояв будинок, де народився і ріс великий геній. Екскурсія стежками життєвого шляху Миколи Куліша привела мандрівників до Олешок. Там на дітей чекали нові пригоди, пов'язані з козацькою історією краю

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.