пʼятниця, 18 січня 2019 р.

Простір та проекти сучасної дитячої бібліотеки

18 січня 2019 року до Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки завітали вчителі-вихователі груп продовженого дня закладів загальної середньої освіти Херсонської області. Освітянам були презентовані бібліотечні ресурси та можливості для їхнього використання в роботі. 
Під час професійної екскурсії вчителі дізнались про проекти дитячої бібліотеки, програми закладу, роботу клубів. Провідні фахівці бібліотеки залюбки відповідали на всі питання, ділились досвідом своєї роботи з дошкільнятами, молодшими школярами, учнями середньої та старшої школи, а також з досвідом роботи з батьками, адже в бібліотеці вже багато років діє «Школа батьків».
Також учасники дня інформації переглянули та спробували програти в пізнавальні ігри, які розробили працівники  відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів, такі як «Математичний морський бій», «Веселі перевертунчики», «Поле див», «Літературний футбол», «Ерудит шоу», «Інтелектуальне асортіі».


Про роботу з учнями середнього та старшого шкільного віку розповіли фахівці Читальної зали бібліотеки. Незвичайні шоу, правові заходи, фестивалі, проекти на підтримку читання - це ще одні з напрямків роботи відділу завдяки яким бібліотекарі намагаються привернути увагу к книгам.
Вчителям було презентовано електронні ресурси бібліотеки, які розміщенні на сайті бібліотеки і всі охочі можуть їх використовувати у своїй роботі на окремих сторінках веб-сайту бібліотеки: ігродром, ігри патріотів Херсонщини, БібліоКре@тив.
Ну а наостанок освітянам запропонували огляд нових сучасних популярних книг «Бестселер у кадрі», які знаходяться в секторі абонемента.
Під час підведення підсумків комплексного заходу «Бібліотечні ресурси та можливості на допомогу вчителям-вихователям груп продовженого дня» вчителі домовились про співпрацю з Бібліотекою і про нові зустрічі.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.