вівторок, 1 жовтня 2019 р.

Країна казкова, країна книжкова!

Сьогоднішній день в Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки розпочався з веселощів та ігор. До кола справжніх читачів приєдналися учні  2-Б класу спеціалізованої школи № 24, які завітали до відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів.
Довести здатності стовідсоткового читача було не так легко, бо на присутніх чекала справжня перевірка.  
Знання, кмітливість та винахідливість  потрібно було проявити  в різноманітних конкурсах, таких як -  впізнати казкового героя за голосом, швидко зібрати рюкзак, проявити інтуїцію та розповісти чим харчувалася Дюймовочка та на чиїх лапках стояла хатинка Баби Яги.

Несподіванкою для хлопчиків та дівчаток  стала поява  мешканця бібліотеки - Домовичка, який живе тут уже 95 років, і який за своє життя бачив чимало різних читачів. В руках він тримав чарівного капелюха, залишеного в книгозбірні забудькуватим користувачем. Скориставшись диво-капелюхом, малеча дізналася з якими думками приїхали до бібліотеки їх однокласники та вчителька.     
На завершення всі хором проговорили правила користування та дбайливого ставлення до книги.А ще на дітей чекала екскурсія, огляд незвичайних книг та запальні танці.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.