четвер, 12 грудня 2019 р.

Зустрічі на "Книжковому Миколаї" 2019

Офіційне відкриття IV Південного фестивалю книги та читання «Книжковий Миколай» відбудеться 13 грудня, та вже напередодні Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки провела 18 зустрічей юних читачів із популярними українськими письменниками в рамках Фестивалю.
Від самого ранку бібліотекарі знайомили херсонську малечу та підлітків з Мариною Павленко
  
Валентиною Захабурою
   
Олександром Дерманським
   
Олександром Есауловим,

Тарасом Микитчаком,
 - авторами, чиї книги припали до душі юним читачам, викликають у них захват і любов до читання. Зустрічались юні читачі і з письменниками рідного краю – Анатолієм Шкаріним, Сергієм Осипенком, Юлією Чернієнко.
Письменницький «десант» побував у п’яти херсонських школах Херсона, а також у Олешківській районній бібліотеці для дітей.
А на завершення цього своєрідного прологу «Книжкового Миколая» із письменниками – гостями Херсонщини отримали нагоду поспілкуватись і дорослі шанувальники їхньої творчості. До бібліотеки імені Дніпрової Чайки завітали батьки юних читачів, колеги-письменники, педагоги, дитячі бібліотекарі. 
Запропонований ведучою Вікторією Сломчинською формат зустрічі – «Різдвяне лото» у літературному салоні «ЧайКа» –  створив невимушену, дружню атмосферу спілкування. Завершилась зустріч традиційною автограф-сесією. 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.