понеділок, 23 грудня 2019 р.

Будемо зиму зустрічати, з Новим роком всіх вітати!

Підганяє мороз, холоди: 
Скоро, скоро з далекого краю 
Рік Новий завітає сюди.

Напередодні Новорічного свята до Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки завітали справжня казка та дітлахи ЗНЗ№24 та ЗНЗ№46. 
На них чекала несподіванка, бо замість Діда Мороза дітей привітала баба Яга, яка спробувала звеселити їх біля новорічної ялинки. Разом з дітьми вона пограла в сніжки, 
політала на мітлах, провела танцювальну хвилинку

позбирала інгредієнти для пісенного коктейлю, влаштовувала маскарад з літературними героями та одягала малечу у карнавальні костюми. 

Але ялинку запалити  їй не вдалося. А який Новий рік без ялинки та Діда Мороза? Тож, відповівши на декілька запитань про Дідуся та покликавши його, свято було врятовано. Він привітав читачів у залі та, завдяки чарівному посоху і магічним словам, ялинка засяяла вогниками. Далі розпочалося справжнє свято з загадками, хороводами, віршами. Діти отримали подарунки та велике задоволення від проведеного часу на бібліотечній ялинці.
Ось так розпочалися святкування в бібліотеці у молодшому відділі, які на протягом тижня будуть вабити своїх читачів. Бажаємо всім щасливих, вражаючих, веселих різдвяних та новорічних свят!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.