вівторок, 28 квітня 2020 р.

Освіта та навчання за європейськими програмами

Працівники Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки активно включились в онлайн-роботу зі своїми користувачами, колектив книгозбірні також активно використовує період карантину для власного фахового навчання. 
Ми долучились до низки вебінарів «Публічні заходи в бібліотеках на європейську тематику» в рамках проєкту «Інформаційна підтримка ЄС бібліотекам для дітей та юнацтва». Метою  навчання  для нас стало отримання нових знань про проєкти ЄС в Україні та можливість бібліотек долучитись до них. 
Сьогодні, 28 квітня, відбувся перший вебінар на тему  «Живі історії: «Освіта та навчання за європейськими програмами»». Учасники вебінару (а охочих виявилось більше двохсот) заслухали: Людмилу Кудіну, координатора проєкту від ГО "Молодіжна Альтернатива", та запрошених спікерів, які презентували форми і методи в роботі з дітьми на європейську тематику, зокрема популярні формати «жива» бібліотека, «світове кафе» тощо.Окремим чином учасників запросили до використання ресурсів і можливостей порталу https://euroquiz.org.ua, який відкриє нові перспективи для роботи бібліотеки. Перший вебінар відбувся успішно, тож дякуємо його організаторам за корисну інформацію, яку можна використовувати в роботі з читачами. 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.