пʼятниця, 9 жовтня 2020 р.

Мистецтво грати!

8 жовтня  учителі музичного мистецтва, інтегрованого курсу «Мистецтво» та учителі художньої культури, які перебувають на курсах підвищення кваліфікації  в КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради радо зустріли працівників Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки.

Під час лекційного заняття були презентовані інноваційні проекти книгозбірні серед яких серія краєзнавчих ігор «Світові вершини мистецтва Херсонщини», які користуються популярністю серед читачів старшого шкільного віку, веб-платформу «Ігродром» на сайті нашої книгозбірні та інші краєзнавчі ігрові проєкти для дітей.Детально зупинились на мистецькому пасьянсі, присвяченому життю та творчому доробку Давида Бурлюка. Складаючи незвичайний пасьянс, освітяни «зустрічались» із головним персонажем гри та його друзями-однодумцями у створенні авангардної течії в літературі й мистецтві. Здійснили «прогулянку» островом Джарилгач та провели відриту  репетицію за фрагментом твору Давида Бурлюка «Морська повість».

Також присутнім була презентована карта у гранд-форматі «Мистецька палітра Херсонщини» із серії «Ігри патріотів Херсонщини», яку розробили фахівці Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки. Під час гри представлені талановиті митці нашого краю, давні історичні споруди, літературні твори, в яких зустрічаються описи краєвидів та архітектурні шедеври Херсонщини.
Завдяки цьому заходу бібліотекарі довели, як через гру та інноваційний підхід можна зацікавити учнів більше дізнатися про свою малу Батьківщину, проводячи таким чином ще й краєзнавчу роботу, яка дозволить виховати справжнього патріота. 


Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.