пʼятниця, 11 грудня 2020 р.

Світ дитинства, захищений правом

В міжнародний день права в Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки діти вирушили у віртуальну правову подорож.

Бібліотекар читальної зали Вікторія Сломчинська  познайомила юних читачів  із міжнародним  документом - Конвенцією  ООН про права дитини, який складається із 54 статей.  Але квінтесенція цього документу – право на життя, право на щасливе дитинство, право вчитися, право на мир у світі.


Казкова вікторина допомогла юним правознавцям познайомитись із основними статтями Конвенції ООН. Під час практичного завдання  учасники заходу обрали книги та спробували визначити, які права літературних героїв порушуються.

Із задоволенням діти пограли у гру «Юний дешифрувальник», під час якої потрібно було розгадати правові ребуси.

Конвенція гарантує кожній дитині право на отримання інформації. Тож читачі бібліотеки кожного дня можуть скористатись цим правом та читати яскраві, пізнавальні  книжки, серед яких є улюблені.В одній із статей Конвенції записано, що держава гарантує право дитини знати свої права.Тож сучасні діти можуть впевнено крокувати по життю, знаючи, що їхнє щасливе дитинство захищене правом!


Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.