четвер, 14 січня 2021 р.

Нова українська школа: методика формування умінь з медіаграмотності на бібліотечних уроках

Вдалий старт! Саме з таким гаслом розпочався новий навчальний рік у школі медіаграмотності для працівників бібліотек закладів ЗСО м. Херсон. Новий рік, нові проєкти, нові починання. Завдання, над яким спільно працюємо - не просто бібліотечні уроки, а онлайн уроки з використанням веб-застосунків та онлайн-сервісів. Ще одна можливість розвитку медіаграмотності та критичного мислення в шкільній бібліотеці.
Сьогодні під час онлайн-зустрічі в додатку Zoom були представлені та обговорені теми бібліоуроків, їх медійні складові, які розробляються з урахуванням навичок, освоєних шкільними бібліотекарями Херсона під час дистанційного навчання.Розглянуті основні компоненти при написанні плану-конспекту до уроку. Було вирішено, що мета уроку складатиметься з трьох основних компонентів: навчальний (дидактичний), розвивальний, виховний. Крім того, визначилися з основними вимогами до уроку: 

- вимоги до змісту навчального матеріалу, що опрацьовується на уроці;

- вимоги до методики проведення уроку;

- психолого-гігієнічні вимоги до організації уроку онлайн.

Адже на уроці важливо все, і не може бути другорядних його складових. 

Варто ретельно планувати всі структурні елементи уроку від його початку до завершення.


2 коментарі:

  1. Доброго дня.а чому для сільськихбібліотек Херсонщини не проводиться нічого? Ми теж працюємо з медіауроками

    ВідповістиВидалити
  2. Доброго дня, пані Валентино!
    Дякуємо за Ваш інтерес та інформуємо, що у 2021 році якраз плануємо проведення подібних навчальних програм для працівників публічних бібліотек області, що працюють з дітьми - починаємо з лютого. Анонси-запрошення будуть розміщені на сайті нашої бібліотеки та у блозі "Увімкни бібліотеку!"

    ВідповістиВидалити

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.