вівторок, 16 лютого 2021 р.

"Кавові" фантазії

Кожен вчитель намагається не лише якісно викладати свій предмет, а й сприяти розвитку творчого потенціалу своїх учнів. З цією метою у школах організовують та проводять предметні тижні, під час яких кожен із учнів може виявити свої знання з окремих навчальних предметів та творчі здібності. Саме на тиждень іноземних мов запросили бібліотекаря сектору документів іноземними мовами нашої бібліотеки до Херсонської багатопрофільної гімназії 20 ім. Бориса Лавреньова.


Для учнів 8-В класу було проведено творчу майстерню «Кава та німці», під час якої гімназисти дізналися про те, як саме кава завоювала популярність серед населення Німеччини та яку роль у цьому відіграла музика Іоганна Зебастіана Баха.

Свої творчі здібності та навички усного мовлення німецькою мовою учні могли продемонструвати у написанні фіктивних історій, створенні уявного образу до певної моделі шляпки та в ролі автора рекламного ролика до певного сорту кави.
Дякуємо учням 8-В класу та їхньому викладачу німецької мови Пасько Інні Федорівні за активу участь, сміливість у створенні власних персонажів та гарні знання мови. Сподіваємося на подальшу співпрацю.  


Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.