вівторок, 13 квітня 2021 р.

Космічна одіссея зоряного десанту

12 квітня 1961 року весь світ був приголомшений повідомленням про початок нової ери космічних польотів. У цей день космонавт Юрій Гагарін вперше облетів планету Земля на орбітальному космічному кораблі «Восток». На честь цієї історичної події  тепер весь світ 12 квітня відзначає  як Всесвітній день авіації і космонавтики. А в Україні це ще і День працівників ракетно-космічної галузі.

Саме з цієї нагоди бібліотекар молодшого відділу Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки провела низку заходів для учнів 4-Б класу Школи гуманітарної праці та учнів 3-Б класу школи №4. Зустріч відбулася у форматі онлайн на сервісі ZOOM.

Та перш ніж зоряний десант «вирушив» у космічні простори, ми з ними пригадали історію вивчення космосу,  найперші винаходи та внесок українських вчених та конструкторів у розвиток астронавтики. Згадали Юрія Кондратюка, Сергія Корольова, без якого першого польоту можливо б і не відбулося, Леоніда Каденюка та багатьох інших.

Після цього наших юних космонавтів чекала інтерактивна гра «Космічний бій».


У подорож вирушило п’ять шатлів. Вони мали збирати метеорити у відкритому космосі. Та щоб його отримати, треба було виконувати завдання та відповідати на запитання щодо цікавих фактів про космонавтику та астронавтику.

Як звали кішку, що побувала у космосі та з якої вона країни? Хто став першим космічним туристом? Для чого на Міжнародній космічній станції потрібен дзвін та по яким планетам неможливо здійснити прогулянку?

Наприкінці діти пройшли тестування та отримали посилання на завантаження «Посвідчення юного космонавта», яке підтверджувало, що вони вдало засвоїли початковий етап підготовки до загону юних українських космонавтів.

Тож, заходи пройшли цікаво, насичено, а дистанційний формат дозволив дітям уявити:   як то воно  бути «на зв’язку з земною базою», перебуваючи на космічній станції.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.