вівторок, 13 липня 2021 р.

Головоломку розв'яжи - мозок в тонусі держи!

В одним із липневих днів шанувальники головоломок по всьому світу відзначають свято, присвячене винаходу, яке робить  життя майже кожної людини яскравішим та цікавішим. 13 липня відзначається  Міжнародний день головоломки. Цей день приурочений до дати народження винахідника  Ерне Рубіка, який створив найвідомішу і популярну головоломку в світі  - Кубик Рубика. Проте ця днина присвячена будь-яким видам головоломок, яких у світі налічується безліч: усні (шаради, загадки та ін.), з предметами (з картками, сірниками та ін.), механічні («Кубик Рубіка», «П'ятнашки» та ін.), а також друковані (кросворд, судоку, сканворд, ребус та ін.).


По суті своїй головоломка - це не що інше, як складне завдання, вирішення якої потребує кмітливості. А на скільки ж кмітливі, спостережливі та мізковиті маленькі читайлики Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки з’ясовували бібліотекарі майже кожного підрозділу книгозбірні.  


Вибух загадок, шарад, ребусів за різноманітною тематикою та різними галузями знань підстерігав вихованців міського табору відпочинку «Сонечко» на кожному кроці їх пересування.


Довелося зануритися «У світ тварин від А до Я», пересуватися інтелектуальними стежками, рухатися слідами казкових героїв, розв’язувати хитрі запитання, як наприклад  -  Скільки разів від 100 можна відняти 10, засідати у засідці та влаштовувати нічні спостереження, тренуючи  пам'ять, уяву, уважність.


Дружно, разом із наполегливістю та впевненістю, поступово маленькі вундеркінди подолали усі розумові бар’єри  та отримали винагороду – перегляд мультиплікаційного фільму у форматі 3–D.

Тож, Міжнародний день головоломки пройшов магічно та надзвичайно захоплююче. А результатом - стали незабутні дитячі враження, емоції, посмішки, слова вдячності вихователів за організацію та проведення таких незабутніх днів.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.