середа, 21 липня 2021 р.

Спекотне літо у BOOK-ландії триває!

Нові враження та знайомства – це просто: завітай до Херсонської обласної бібліотеки імені Дніпрової Чайки та бери участь у захоплюючій і насиченій Програмі літніх читань!
Запрошуємо до сектору абонемента, де збираються найактивніші мандрівники по чарівній BOOK-ландії, які залюбки проводять час у затишних залах бібліотеки, ведуть свої читацькі щоденники, майстерно складають оригамі, діляться своїми враженнями про прочитані книги і вже встигли потоваришувати.
Постійна читачка біблоітеки Сімона Налбандян – одна із найактивніших учасників Програми літніх читань. В її гаманці вже багато БІВів , а читацький щоденник вона назвала #ЯЛЮБЛЮЧИТАТИ. На зароблені бібліотечні інтелектуальні гроші Сімона придбала собі цікаві книги.

У лідери читацьких перегонів літа вийшли також учениця 5 класу СЗОШ № 30 Мілана Ареф’єва та учень 7 класу ЗОШ № 31 Ілля Чекотун, учень 7 класу ЗОШ№ 52 Тимур Хомулін. Усі вони також знайшли на полицях нашого «Книжкового кіоску» книги до вподоби.
Майже кожного дня бібліотекарі сектору абонемента зустрічають нових читачів, які теж із задоволенням приєднуються до читацького марафону. Уже встигли заробити свої перші БІВи та «придбати» за низ книжки учениця 8 класу ФТЛ Вероніка Шелгадаєва та учениця 6 класу СЗОШ №12 Софія Бондаренко.

А читацькі пригоду в BOOK-ландії тривають! Отож, друзі, читайте, творіть, обмінюйтесь враженнями про прочитане з друзями й ровесниками – і заробляйте БІВи та обирайте свою книгу в «Книжковому кіоску» Програми літніх читань-2021!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.