понеділок, 24 січня 2022 р.

Родзинки Instagram-сторінки від Юлії Гладкої

Після тривалих зимових свят відновила свою роботу «Школа бібліотечного блогера». Запрошеною гостею чергового заняття стала Юлія Гладка - експертка з маркетингу та психології,  SMM-менеджер, ICU - коуч.


В наш час надзвичайно важливо  не лише вміти створювати якісні продукти та послуги, а й професійно їх «просувати». Фейсбук- та інстаграм-сторінки бібліотеки  насьогодні є саме тими платформами, які допомагають залучати нових читачів, розповідають про послуги бібліотеки, рекламують заплановані заходи та акції. Про те, як зробити це професійно, залучити найбільшу кількість аудиторії, перетворити віртуальних користувачів у реальних розповіла у найменших деталях  пані Юлія.

Тож бібліотечні промоутери дізналися про найцікавіші родзинки Instagram-сторінки серед яких:  типи та особливості акаунтів, складові оформлення та брендинг, категорії  та інставізитівки, таблінки та способи зв’язку, правила оформлення хештегів, безкоштовні та планті методи просування контенту.Тож тепер, озброєні  сучасними затребуваними знаннями, інста-бібліотекарі використовуватимуть їх у повному обсязі і  наповнюватимуть сторінки бібліотеки в соціальних мережах актуальною і затребуваною інформацією, щоб бути «на одній хвилі» із сучасним читачем.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.