Про бібліотеку


Вітаю!

Що корисного і важливого можна знайти в обласній бібліотеці для дітей, які діють клуби і які впливові люди завітали до нас - про це наш блог :) Анонси подій, новини бібліотеки, проекти та зустрічі  з успішними людьми тепер будуть і в оновлених групах соціальних мереж.

Хочеш познайомитися з відомою людиною і дізнатися її історію успіху? Приходь! До нас  їдуть із Києва, Москви, Болгарії, Америки і навіть Австралії! Хто? Дитячі письменники і письменники-фантасти, поети України, режисери, бізнесмени (як от брати Капранови, Наталя Крофтс, Сашко Дерманський, Роман Бондарчук). Впливові особистості Херсона (депутат Верховної ради Володимир Сальдо, депутат міської ради Тетяна Варущик) теж приходять до бібліотеки.  Зустрічі з відомими особистостями змінюють світогляд, дають поштовх для нових ідей:), надихають на нові справи! Тут навіть і подарунки можна отримати з рук відомих людей. Так, 16 січня на зустрічі з Володимиром Сальдо десятикласник Герман зі школи № 30 несподівано для усіх присутніх отримав електронну книгу за захист друкованої книги у дискусії з екс-мером Херсону.

Подарунок десятикласнику Герману від В.Сальдо за аргументацію на користь книги 


А ще у нас працюють такі клуби:
Англійський клуб - тут збирається три групи за рівнем оволодіння англійської мови, у тебе є можливість поспілкуватися з носієм мови – волонтером Корпусу Миру Мері Бет Феєр та дізнатись про сучасну Америку. Керівник клубу Анна Резнік.

Волонтер Корпусу Миру Мері Бет Феєр розповідає про історію США


Польський клуб «Пшиязнь» - тебе цікавить література, культура та історія Польщі, хочеш вивчити польську і познайомитися з  польською громадою Херсона? Приходь до клубу! До речі, керівник клубу – Кирило Стремоусов, жив у Польщі, знає її сучасне життя, культуру і побут.

Літературна студія «Контур» діє для творчих дітей, які беруть участь у всеукраїнських поетичних конкурсах, активно друкують свої вірші і прозу, спілкуються з однодумцями по всій Україні. Секрети майстерності володіння словом відкриває редактор журналу «Степ» та поетеса Надія Звягінцева.

Прес-клуб для юних журналістів «Струм» - хочеш навчитися прийомам і технікам журналістської професії? Мрієш стати телеведучим або режисером? Спитай  досвідченого редактора міської газети «Джерела» Ксенію Келєберду як це зробити.

Клуб "Інтернет-полювання за геніями" – тут можна оволодіти компʾютерними програмами, навчитися робити презентації, бути з компʾютером на ти. Керівник клубу Світалана Хурса.

День народення в Інтернет-центрі: свято для читачів та бібліотекарів!

Театральна студія для юних акторів «Чеширський кіт» - спробуй свої акторські здібності,  навчись виступати публічно і володіти своїм голосом та тілом! Харизматична і емоційна Ірина Ковач, бібліотекар ХОБД - керівник студії - володіє необхідними акторськими прийомами. "Вірю!" - сказав би Станіславський.

У бібілотеці працюють дитячі клуби  «Пізнайко» (до 5 років ) і «Читай-компанія мандрує» (з 6 до 10 років). Тут учасники можуть дізнатись про нових героїв художньої літератури, спробувати себе в ролі акторів  лялькового театру,  погратися в дитячі ігри і поспілкуватися з ровесниками!

Дискусійний клуб «Speak-team» - місце, де можна поспілкуватися на різноманітні актуальні теми. Тут ти можеш подискутувати з однолітками та дізнатись про відкриття з різних сфер життя!

Про найближчі занняття в клубах можна дізнатись за тел. 41-43-18


 Оксана Гунько,
провідний редактор ХОБДПриходь до нас!
Херсон, Червоностудентська, 21
Приєднуйся у соціальних мережах!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік