пʼятниця, 18 жовтня 2013 р.

"Лицарі таврійського краю"

18 жовтня учні 6 класу школи №32 відправились у незвичайну подорож безкрайніми Таврійськими степами Херсонської області. Адже саме їх сектор періодичних видань запросив взяти участь в інтелектуально-розважальній грі "Лицарі Таврійського краю".
 Під час подорожі учасники поринули у дивовижний світ козацьких пригод. І це зовсім не вигадки. Адже колись, Херсонщина була місцем, де запорізькі козаки розташували дві свої Січі: Кам`янську та Олешківську . Саме тут засяяла зірка полководця Івана Сірка, нашим Дніпром ходив до Туреччини на дивовижних човнах легендарний гетьман Сагайдачний, тут пролягали шляхи і Богдана Хмельницького, і Костя Гордієнка і Дмитра Вишневецького… 

На учасників чекали найрізноманітніші завдання: від простих запитань до веселих та творчих. Мандруючи картою Херсонської області діти  дізналися багато нової інформації про історію козаків, їх побут, а також про книги, головними героями яких стали лицарі-козаки.
 Отож, після такої гри сміливо можна пишатися своїм краєм, адже місце, де ми живемо має унікальну історію!Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.