пʼятниця, 25 жовтня 2013 р.

«Ключ» запалює зірки!

Вже більше 20 років в Херсоні існує Творче об’єднання незалежних  (ТОН) «Ключ», яке згуртувало  талановитих херсонців.Під знаком ТОН «Ключ» вийшли в світ такі книги: «Осколки» Наталії Крофтс, «Провинция» Сергія Зубарєва, «С херсонським акцентом», «Херсону и миру» - збірки ТОН «Ключ», які особисто презентували автори в Херсонській обласній бібліотеці для дітей .


ТОН «Ключ» не дрімає. Він мчиться, як бурхливий потік, народжує повноводні ріки у вигляді книг, проектів, презентацій, зустрічей.

23 жовтня до ХОБД завітав «ключовець» зі стажем – Сергій Зубарєв. Ця людина дивним чином поєднує в своєму житті бізнес, громадську діяльність і творчість. Поет прочитав вірші, які існують поки що в рукописах.

«Хрещений» батько «незалежних» Юрій Топунов, крім поетичного, має талант відкривати нові обдарування. Саме він запалив яскраву зірку у сузір’ї ТОН «Ключ» Оксану Стремоусову. Ця поетеса - новатор не тільки в бібліотечній справі. Вона експериментує і створює неперевершені відео-поезії. Свідками цього стали учні 9-В класу школи№30.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.