четвер, 20 лютого 2014 р.

Поетичний "трилер" Андрія Орловського

19 лютого до Херсонської обласної бібліотеки для дітей завітав неординарний поет - Андрій Орловський в рамках власного мистецького туру «February-tur». На зустрічі зі студентами І-ІІІ курсів музичного училища він презентував свій медіа-альбом «Обрыв». Це поетичний трилер в якому вірші спочатку сприймаються емоційно, а вже потім читач осягає їх розумом.
Андрій Орловський - поет авангардного жанру. Загалом сам митець захоплюється творчістю Бродського. Він зізнається, що іноді уявляє, як читає вірші свойому кумирові.

Для Андрія поезія – найвища ступінь насолоди. З цього приводу він висловлюється так: 
 «Чому я пишу?»
По-перше: це духовна комунікація
По-друге: я не можу не писати
По-третє: я можу краще ніж інші

Наступна збірка поезії, яку зможуть почути прихильники творчості Орловського має робочу назву «Прикоснуться к поверхности».


 Андрій народився в Херсоні, але рідним містом вважає Одесу. Зараз проживає в Москві. Спробував себе в 40 професіях. Андрій за освітою математик. Вже три роки він пише вірші, а зі своєю поезією виступає впродовж п’яти років.Загалом зустріч пройшла досить жваво. Студенти музичного училища відверто захопилися творчим потенціалом молодого поета, проте для багатьох талант Андрія Орловського залишився нерозгаданою таємницею.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.