понеділок, 22 вересня 2014 р.

Дари Херсонщини

З настанням осені відбувається багато різних подій у житті херсонців, одна з них – це День народження міста. Саме цієї святкової неділі завітали наші постійні та нові читачі до Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки, щоб більше дізнатися про історію Херсона. Задовольнили запити кожного – і малого «пізнайка» і знаного херсонця.
У відділі естетичного виховання цього дня відбулося засідання студії творчого самовираження «Мій світ» на тему «Дари Херсонщини». Розпочалося заняття з розповіді про наш багатий, щедрий край.


Весела музична хвилинка перенесла дітей на поле, сад, огород, адже там ростуть відомі херсонські кавуни та помідори, полуниця та вишня, якими діти так полюбляють ласувати. Кожен з маленьких студійців обрав фрукт на свій смак, тож саме тому і вийшли роботи цікавими та неповторними, бо в них вкладено частинку щирої любові. А щодо нового, то у бібліотеці з’явився ... РОСТОМІР! Тепер кожен бажаючий зможе перевірити на скільки сантиметрів він підросте, коли щонеділі читатиме наші книжечки!!! 


Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.