середа, 26 листопада 2014 р.

Подорож книжковим містом

25 листопада учні четвертих класів ЗНЗ № 41 здійснили мандрівку нашим "книжковим містом". Під час екскурсії діти відвідали Медіа-центр, сектор документів іноземними мовами, відділ інтернет-послуг і відділ обслуговування дошкільників та учнів 1 – 4 класів.На кожній "зупинці" учасників подорожі чекала розповідь про відділ, перегляд нових книжок та розважальна програма.
     Так, у рожевій залі дітлахи потрапили у «Казкову круговерть», завдяки якій дві команди змагалися за звання «кращих літературознавців». Відповідаючи на запитання за творами А.Мілна, Р.Кіплінга, Д.Баррі, Л.Керрола, учасники збирали різнокольорові картки. Перемагала та команда, яка швидко і правильно давала відповіді. 
А ще діти побували на пташиному вернісажі «Знайомі незнайомці», де, виконуючи різноманітні завдання, мали змогу продемонструвати свої знання стосовно птахів. Наприклад, упізнати птаха за його співом, відгадати, побачивши на екрані пір’ячко, що за пташка його "загубила", проглянувши фрагмент мультфільму, в якому серед персонажів є птах – назвати літературний твір, за мотивами якого мультик був знятий.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.