понеділок, 22 грудня 2014 р.

Передноворічне заняття в школі для батьків

21 грудня у Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки відбулося засідання недільної школи для батьків.У відділі естетичного виховання нашим дорослим читачам бібліотекарі запропонували цікаві «АРХідеї», які допоможуть у проведенні новорічних свят. У нагоді будуть ігри для дітей на свіжому повітрі та у приміщенні, а виготовлення талісмана 2015 року – вівці, стане гарним подарунком друзям та рідним. Звичайно, неможливо обійтися без ялинкової магії. Пропонуємо перевірити такі народні звичаї:

- І на Новий рік і на Різдво водять хороводи навколо ялинки по часовій стрілці. На здоров’я усіх членів родини – 25 разів, на вдачу та везіння – 28 разів, на звершення нових задумок – 32 рази.

- Для того, щоб забезпечити вдалий рік, треба у дворі в новорічну ніч на столик поставити вазу з фруктами для новорічних духів.

- Крихти з новорічного столу змішати з медом і поставити птахам. Гостинець для сил природи через птахів може принести вдачу.

Зимові канікули завжди асоціюються в дітей не лише з відпочинком, а й з новорічними святами, веселощами, подарунками. Це все дуже подобається дітлахам. Але батькам не слід забувати про дотримання режимних моментів під час канікул. Режим має бути у всьому: в харчуванні, нічному сні, часу для відпочинку та додаткових занять в секціях та гуртках.

Саме про це вели розмову бібліотекарі відділу обслуговування учнів 5-9 класів з батьками. Насамперед, їм було запропоновано ознайомитись з книгами, в яких подані рекомендації, щодо раціонального використання часу під час зимових свят та канікул.Дотримання цих рекомендацій сприятиме профілактиці перевтоми дитини. Тож, малята і підлітки мають повернутися з канікул бадьорими, активними та матимуть сили на здобуття нових знань.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.