четвер, 19 листопада 2015 р.

"Я люблю тебе, Херсонщино!"
Святковий фінал "Ігрів патріотів Херсонщини"

19 листопада, у переддень Всесвітнього дня дитини і Дня гідності та свободи, відбулися фінальні змагання та церемонія нагородження переможців обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини».

Засновники та організатори турніру - управління культури Херсонської обласної державної адміністрації, управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації і Комунальний заклад «Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки» Херсонської обласної ради. Організація фінального змагання відбулася на базі та за підтримки Комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти».

До участі у турнірі були запрошені учні 4-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів Херсонської області.


19 листопада кращі краєзнавці – патріоти Херсонщини взяли участь у фінальних обласних змаганнях. Було визначено переможців у кожній з трьох вікових категорій, причому фіналісти у старшій віковій групі визначалися у змаганні на сцені.

І ось імена наших переможців:

Молодша вікова категорія

І місце - Гудименко Владислава, учениця 5 кл. ЗНЗ №39 м. Херсона

ІІ місце - Вишніцька Вікторія, учениця 5 кл. Олександрівської ЗОШ I-III ст. Білозерського району

ІІІ місце - Гнатюк Андрій, учень 5 кл. Горностаївської ЗОШ №1 I-III ступенів ім. Героя Радянського Союзу С.С.Цвіка

Середня вікова категорія

І місце - Запорожець Софія, учениця 7 кл. Голопристанської гімназії

ІІ місце -  Стецюк Андрій, учень 6 кл. ЗНЗ №57 м. Херсон

ІІІ місце - Кривчик Анастасія, учениця 9 кл.  Нижньоторгаївської ЗОШ І-ІІІ ст. Нижньосірогозського району

Старша вікова категорія 

І місце - Савенко Анастасія, учениця 9 кл. Каховського НВК

ІІ місце - Цимбал Марія, учениця 10 кл. Гімназії №20 м. Херсон

ІІІ місце - Червоний Микола, учень 9 кл. Херсонського обласного ліцею


Вітальне слово Валентини Іванівни Січової,
 першого заступника голови Херсонської облдержадміністрації.

Переможці у молодшій віковій групі.

Дипломи переможців отримали учасники середньої вікової групи.

Переможці обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини» були нагороджені дипломами та книжковими подарунками.

Фіналісти старшої вікової групи та боєць батальйону "Херсон".


Переможців у старшій віковій групі нагороджує голова журі Гавриш Павло Олександрович, начальник управління внутрішньополітичної діяльності Херсонської обласної державної адміністрації.
Книги в подарунок отримали і бібліотеки, читачі яких здобули перемогу в турнірі, а також три районні бібліотеки для дітей, що виявили найбільшу активність у розгортанні змагань і запропонували найцікавіший формат для проведення районних турів.

Подяки бібліотекарям вручив Ігор Романович Мазур,
заступник начальника управління культури облдержадміністрації.
Паралельно зі змаганнями школярів проходила професійна програма, що включала круглий стіл «Національно-патріотичне і правове виховання дітей та підлітків: виклики часу», під час якого були презентовані інноваційні методики та відбувся обмін досвідом педагогічних і бібліотечних працівників, тренінги з питань захисту прав дітей і правового виховання школярів та щодо застосування новітніх технологій у створенні просвітницьких ресурсів, цікавих для сучасної дитини.

На завершення програми переможці та фіналісти обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини» взяли участь у літературно-краєзнавчому квесті по Херсону та обласній бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки, у покладанні корзини з квітами до Меморіалу героїв Небесної сотні та героїв АТО.


Висловлюємо також щиру подяку танцювальним колективам, що допомагали створювати святковий настрій у цей день.Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.