вівторок, 29 грудня 2015 р.

Передноворічна зустріч

28 грудня педагогічний колектив НВК «Школа гуманітарної праці» Херсонської обласної ради завітав до обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки на День інформації.

Колектив книгозбірні підготував насичену програму за двома модулями. Перший - "2016-й – Рік англійської мови в Україні" - включав презентацію карти-гри "50-зірковий Ігроленд, або Мандруємо Америкою", огляд ресурсів інформаційного центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» на допомогу вивченню англійської мови.


Бібліотечні працівники ознайомили педагогів з інноваційним форматом популяризації творів англомовних авторів «Велике читання» і запросили до участі у цій програмі, що реалізуватиметься на Херсонщині в наступному році. Ознайомитись з  новими надходженнями книг цих авторів для дітей середнього та старшого шкільного віку до бібліотеки учасники Дня інформації змогли під час бібліографічного огляду. 
Родзинкою програми стала інтерактивна презентація ігрової зони, оснащеної Xbox One Kinect «Play with us!».

Другий модуль у програмі інформаційного заходу - вистава  бібліотечного літературного театру «Людина. Педагог. Творець», присвячена В.О.Сухомлинському. Після перегляду вистави глядачі поділилися враженнями.Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.