понеділок, 15 лютого 2016 р.

«Доки серця палають, герої не вмирають»

12 лютого 2016 року до ХОБД завітали учні Іванівської школи №1, які стали учасниками заходу «Доки серця палають, герої не вмирають». До другої річниці пам’яті героїв Небесної Сотні бібліотекарі читальної зали підготували Альбом пам’яті, в якому розповідається про героїзм українського народу, який захищав свою рідну землю від нападників, коли виборював незалежність своєї Батьківщини.


Героєм можна стати і у мирні часи, навіть не беручи зброю до рук. Саме так сталося 2 роки тому, коли на майдан вийшли мирні протестувальники. Вони за покликом серця намагались відстоювати ідеї справедливості.

Діти побачили уривок із документального фільму і дізнались, що на майдані загинуло 98 осіб віком від 17 до 73 років. Майже сто – саме тому їх називають Небесна сотня. Більшість із них загинуло саме 20 лютого 2014 року.

Старшокласники з хвилюванням слухали розповідь про силу духу та стійкість українців, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії та європейське майбутнє України.

Перед дітьми розгорнулась виставка-заклик «За волю, правду й майбуття», яка складається з трьох розділів:


1.«Героїка подвигу», на якій представлені книги, присвячені Афганській війні.

2.«Патріотизм у дії» - видання найновіші - про загиблих бійців, котрі поклали своє життя, захищаючи державний суверенітет під час антитерористичної операції.

3. « Будь патріотом!» - розділ присвячений героям Небесної Сотні, де представлено книги, які щойно надійшли до бібліотеки: «Небесна сотня», Андрей Курков «Дневник майдана», Василий Зима «Кровь желто-синего цвета».Хвилиною мовчання пом’янули янголів небесної сотні та всіх загиблих воїнів – учасників бойових дій.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.